VONKAJŠIE ROLETYPrečo vonkajšie rolety?

Pohodlie

Po ich zatiahnutí Vám pre pokojný odpočinok zabezpečia zatemnenie počas horúceho letného dňa. Tiež Vám doprajú väčší pocit súkromia vo Vašom dome.

Tepelná izolácia

Montážou pred okno vytvárajú ďalšiu bariéru medzi interiérom a exteriérom, tým zvyšujú tepelnú izoláciu, šetria náklady na vykurovanie a znižujú únik tepla.

Bezpečnosť

Podstatnou mierou zvyšujú Vašu bezpečnosť. Zlodeji si radšej vyberajú objekty, ktoré nie sú vybavené roletami, ktoré im komplikujú cestu do vnútra.

Typy boxov

Predokenný

Tento typ je vhodný hlavne pre rekonštrukcie bytov a domov = Dodatočná montáž na už jestvujúce okná s hotovou fasádou.

Široká farebná škála boxov a lamiel

Zaomietací

Tento typ je vhodný hlavne pre novostavby, alebo rekonštrukcie = Montáž na okná ešte pred realizáciou fasády. Špeciálne skonštruovaný hliníkový box s prípravou na omietanie, ktorý sa po omietnutí stáva súčasťou fasády zabezpečí čisté línie pre Váš dom. Revízny kryt umožňuje jednoduchý prístup do roletového boxu zospodu.

Nadokenný

Vhodný pre rekonštrukcie (výmena starých okien s nadokennými roletami), ako aj pre novostavby.

Plastový box s izoláciou z tvarovaného polystyrénu s kotviacimi prvkami umožňuje výbornú stabilitu prvku okno + roleta v okennom priestore.


Integrované siete proti hmyzu


Do akéhokoľvek druhu boxu je možné navyše integrovať rolovaciu sieť proti hmyzu, ktorá Vás ochráni pred nepríjemným hmyzom počas letných mesiacov.

Možnosti ovládania


Máte záujem o vonkajšie rolety?