Aktuality
Okná biele skladom - ihneď k odberu !!! :

550 x 530 výklopné, sklo číre

550 x 530 výklopné, sklo dubová kôra

800 x 530 výklopné, sklo číre

550 x 530 otváravo-výklopné ľavé, pravé, sklo číre

550 x 530 otváravo-výklopné ľavé, pravé, sklo dubová kôra

800 x 1200 otváravo-výklopné ľavé, pravé, sklo číre

Výroba

  Výroba plastových a hliníkových okien a dverí prebieha na najmodernejších strojných zariadeniach od spoločností Elumatec, Stürtz a Berchtold. Je riadená najnovšou verziou online softvérového programu Klaes 7.5. Vďaka tomu je zabezpečená vysoká kvalita a spoľahlivosť výrobkov, o čom svedčí aj získanie certifikátu manažérstva kvality ISO 9001:2000, ktorý udelila certifikačná spoločnosť TÜV. Každý prudukt je navyše testovaný a certifikovaný v štátnom skúšobnom ústave TSÚS Bratislava.

img

  Nárezové centrum SBZ 610 Elumatec

  Automatické nárezové cenrum SBZ 610 Elumatec vykonáva nárez plastových profilov, ktorý je optimalizovaný softwarom Klaes. Tento stroj generuje štítky s čiarovým kódom, ktorým sa riadi celý následný proces výroby.


img

Obrábacie centrá SBZ 608 a SBZ 609 Elumatec

  Obrábacie centrá SBZ 608 a SBZ 609 zabezpečujú automatické priskrutkovanie oceľovej výztuhy k plastovému profilu, vŕtanie otvorov pre závesy, kľučky, stĺpiky a frézovanie drenážnych otvorov.

img

Zváračky a začisťovačky Stürtz a Urban

  Zváranie na štvorhlavých zváračkách Stürtz a Urban zabezpečuje presné a spoľahlivé zvarenie rámov a krídiel, v následnom kroku CNC začisťovačka s viacerými nástrojmi dokonale začistí celý obvod rohu okna.

img

Kovacie centrum S-4 a RM 4000 Berchtold

  Kovacie centrum S-4 automaticky zaskrutkuje kovanie na krídlo, ktoré následne uloží do zásobníka. V druhej časti procesu skrutkovacie centrum RM 4000 zabezpečuje presné vŕtanie a skrutkovanie závesov, ktoré umožňuje spoľahlivé osadenie krídiel v ráme.

img

Zasklievanie

  Zasklievanie okien izolačným dvojsklom alebo trojsklom prebieha na zasklievacích stoliciach, kde pracovníci zoradia sklo v ráme pomocou vymedzovacích podložiek a následne ho zasklia pomocou presne narezaných zasklievacích líšt.

img

Laminovacia linka Düspohl MultiWrap Window 310S

  Lamináciu podľa požiadaviek zákazníka zabezpečuje nová laminovacia linka, ktorá nám dovoľuje skrátenie termínov dodania pre jednostranne laminované profily. Laminačné fólie sú dodávané v rôznych farebných variantách a dekóroch. • O nás
 • Produkty
 • Služby
 • Referencie
 • Kontakt
 • Partneri
 • FAQ
Vytvorilo: studio