Aktuality

Okná biele skladom - ihneď k odberu !!! :

550 x 530 výklopné, sklo číre

550 x 530 výklopné, sklo dubová kôra

800 x 530 výklopné, sklo číre

550 x 530 otváravo-výklopné ľavé, pravé, sklo číre

550 x 530 otváravo-výklopné ľavé, pravé, sklo dubová kôra

800 x 1200 otváravo-výklopné ľavé, pravé, sklo číre

Hliníkové okná a dvere
Hliníkové okná a dvere je vhodné umiestňovať všade tam, kde sú kladené vysoké požiadavky na bezpečnosť a dlhoročnú životnosť. Pri oknách sú to napr. presklené veľké plochy výkladov, showroomov, okná na administratívnych budovách. Pri dverách sú to napr. vchodové dvere obytných viacpodlažných domov, úradov, škôl a pod. Tieto okná a dvere majú vysokoodolnú hliníkovú konštrukciu s prerušenými tepelnými mostami. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu, rozmerovo stále a ľahko udržiavateľné.

Naše hliníkové okná a dvere sú vyrobené z belgických profilov ALIPLAST a NOVINKOU v našom portfóliu je aj hliníkový systém od nemeckej firmy Heroal.

img

img
Heroal W72

Dokonalý dizajn a nemecká kvalita Stavebná hĺbka rámu 72 mm

Vďaka jedinečnej inovatívnej geometrii priečok dosahuje systém Heroal W 72 hodnoty Uw, ktoré spĺňajú bez použitia rámu a polodrážkových izolácií pre sklo, požiadavky na teplotnú ochranu u okien podľa aktuálne platných aj budúcich noriem EnEV.
Dve rôzne varianty profilov Heroal, s vypenením a bez vypenenia, poskytújú rôzne izolačné vlastnosti. Základom inovativnej generácie okien je profilový spoj, vyvinutý firmou Heroal z hliníkových pološkrupin, polyamidových izolačných priečok a izolačnej zóny, ktorá je vyplnená penou bez obsahu freónov.

Uw (bez vypenenia) = 1,6 W/m2K | Uw (s vypenením) = 1,3 W/m2K


img
Heroal D 72

Kvalitné hliníkové dvere pre Váš dom a byt.
Stavebná hĺbka: rámu 72 mm
Profilový systém Heroal so sebou prináša aj variant pre vchodové dvere, ktoré majú u hliníkovích profilov vysokú životnosť a množstvo dizajnových a architektonických možností. So stavebnou hĺbkou 72 mm a vo variante s vypenením tento profil dosahuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti. U vchodových dverí Heroal D 72 si taktiež môžete vybrať z obrovského množstva dverových výplní od spoločnosti GAVA.
Ud (bez vypenenia) = 1,9 W/m2K | Ud (s vypenením) = 1,7 W/m2K


img
Heroal S 77
Prepojenie interiéru s exteriérom
Stavebná hĺbka rámu: 178 – 279 mm
Špeciálnou radou výrobkov v tomto profilovom systéme sú aj zvižno posuvné dvere HST. Tento druh dverí ponúka obrovské možnosti pre architektov a konštruktérov ako riešiť terasy a rôzne druhy prepojení interiéru s exteriérom.

Zdvižno posuvné dvere je možné vyhotoviť od klasických s jedným fixným a jedným posuvným krídlom, až po riešenia veľkých plôch kde je možné vyrobiť dvere so štyrmi pohyblivými a dvoma fixnými krídlami.

img

Hliníkové okná Aliplast
Univerzálny moderný dizajn
Belgický profilový systém Aliplast
Stavebná hĺbka rámu: 65–68 mm
Vysoké hodnoty tepelnej izolácie profilov Uf=1,9–2,3 W/m2K v závislosti na použitej kombinácii profilov. Uw, Ud dosahuje hodnoty menšie ako 1,7 W/m2K pri zasklení izolačným dvojsklom alebo sendvičovou výplňou s hrúbkou 24mm a U=1,1 W/m2K.

img
Hliníkové dvere Aliplast
Univerzálny moderný dizajn
Belgický profilový systém Aliplast
Stavebná hĺbka rámu: 65–68 mm
3 komorový systém s prerušeným tepelným mostom
Mimoriadne funkčné výrobky vhodné pre extrémne zaťaženia.

Hliníkové dverné výplne GAVA aluminium majú mnoho dobrých vlastností, vďaka ktorým sú ideálne pre použitie v hliníkových, ale i plastových systémoch. Použitie hliníkového plechu sa premieta do celkového ušľachtilého dojmu z hotových dverí. Vďaka nemu sú rozmerovo stále, odolné voči prostrediu i mechanickému namáhaniu, nezávadné a ľahko udržiavateľné. Výplne majú plochý moderný design s drážkami vyrobenými vyspelou CNC technológiou, sú presné a prispôsobiteľné Vašim konkrétnym požiadavkám.

img img img img img img img img

  • O nás
  • Produkty
  • Služby
  • Referencie
  • Kontakt
  • Partneri
  • FAQ
Vytvorilo: studio